Zyrtarja e Ministrisë së Kulturës mahnit me zërin, këndon pranë të bijës

Besa Kilaj nga Podujeva është zyrtare për informim dhe monitorim të mediave dhe qasje në dokumentet publike në Ministrinë e Kulturës, Rinis dhe Sportit.

Por, ajo krahas kësaj ka talent edhe në muzikë e këtë e ka treguar edhe në një video që ka publikuar në Facebook.

Besa e cila qysh në moshë të re është marr edhe me muzikës, ka kënduar këngën “Pranvera filloi me ardh”, teksa pranë saj qëndronte edhe vajza e saj./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com