Zyrtare: Zbulohet data e “rematch”-it mes Haxhi Krasniqit dhe Bosel

Boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi do të zhvillojë ri-takimin me boksierin Dominik Bosel.

Krasniqi kthehet në ring më datën 9 tetor përballë Bosel më fillim nga ora 23:00, ndeshje e cila do të transmetohet në Klan Kosova dhe Art Sport 1.

Bokseri shqiptar e kishte fituar meçin kundër gjermanit me nokaut vetëm pas 3 raundeve.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT