ZYRTARE: Milani me trajner të ri (FOTO)

Milani ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

Stefano Pioli është trajneri i ri i kuqzinjëve.

Ish-trajneri i Bolonjës, Lacios, Interit dhe Fiorentinës ka nënshkruar kontratë dy vjecare me milanistët.

Pioli zë vendin e Giampaolos i cili dje u shkarkua nga kryesia e klubit./Drenicapress

Image result for PIOLI MILAN

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com