Zyrtare: KB Trepça shkakton tërmet në basketbollin kosovar, transferon “bishën” amerikane

Skuadra e basketbollit kosovar, KB Trepça ka prezantuar transferimin më të ri.

Organizatori amerikan, Erving Walker do të veshë fanellën e “Minatorëve” këtë sezon, transmeton Indeksonline.

Walker gjatë karrierës së tij ka luajtur në Francë, Turqi dhe në ShBA.

Trepça nuk ka pasur start të mirë të këtij sezonit./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT