Zyrtare: Januzaj lojtar i Dortmundit

Adnan Januzaj është bërë me skuadër të re dhe ajo do të jetë Borussia Dortmund.

E përditshmja gjermane ‘BILD’, e ka konfirmuar një gjë të tillë, ndërsa detajet do të mësohen më vonë.

Mesfushori i talentuar kosovar, ka bërë edhe fotot e tij të para si lojtar i Dortmundit, ku ka zgjedhur numrin nëntë. /Telegrafi/DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT