Zyrtare: Gani Sejdiu vazhdon me kampionët

Skuadra e KF Feronikelit nëpërmjet një njoftimi ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me trajnerin Gani Sejdiu për të vazhduar edhe për një vit punën me klubin kampion.

“Në këto momente sa po u arrit marveshja më teknikun Gani Sjediun.
Kontrata e re e lidhë Sjediun me Feronikelin deri në qershor të vitit 2016 me mundësi vazhdimi.
Në ditët në vazhdim do të vazhdohen kontratat me lojtarët dhe do të ket afrime të reja atu ku Gani Sejdiu e sheh të nevojshme”, thuhet në njoftimin e klubit.

Gani Sejdiu sezonin që lamë pas, Feronikelin e shpalli kampion të Superligës dhe fituese të Digitalb Kupës./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT