Zyrtare, formacioni i Shqipërisë

Shqipëria dhe Zvicra i kanë publikuar formacionet para përballjes së tyre në Euro 2016, me fillim në orën 15:oo.

Shqipëria: Berisha; Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli; Kukeli, Xhaka; Gashi, Abrashi, Lenjani; Sadiku.

Zvicra: Sommer, Djorou, Rodriguez, Schar, Lichtsteiner, Xhaka, Xhemaili, Behrami, Shaqiri, Mehmedi, Seferovic.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT