Zyrtare: Del në shitje klubi i madh i Serie A (Foto)

Kompania që ka në pronësi Fiorentinën në një komunikatë zyrtare ka nxjerrë në shitje klubin.

Forentina pritet të ndërroj pronarë pas protestave të tifozëve lidhur me rezultatet e dobëta gjatë sezonit të fundit.

Kompania që ka në pronësi do të vlerësojë së shpejti asetet e klubit dhe do të vë një çmim përfundimtar. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT