Zyrtare: Barcelona transferon një mesfushor

 

Barcelona ka kompletuar transferimin e mesfushorit të Vilarealit, Denis Suarez.

Suarez ishte pjesë e Barcelonës vite më parë por shkoi te Vilareali për t’u rritur dhe bërë gati për skuadrën e parë të Barceloës.

Ky transferim i ka kushtuar Barcës 3.25 milion euro./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT