Zyrtare: Barcelona arrinë marrëveshje me këtë sulmues (foto)

Barcelona ka arritur marrëveshje me sulmuesin urguajan për vazhdimin e kontratës.

Sipas Goal.com, Suarez ka pranuar vazhdimin e kontratës deri në vitin 2021.

Urguajani prejse iu bashkua Barcelonës nga Liverpuli ka fituar 8 trofe!

Ai për blaugranët ka realizuar 156 paraqitje, duke shënuar 97 gola dhe 57 asistime./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT