Zvicra mposht kampionët, një shqiptar shënon gol, një tjetër skuqet (video)

 

Zvicra ka mposhtur Portugalinë me rezultat 2-0.

Golat për helvetët i realizuan Embolo dhe Mehmedi.

Granit Xhaka në minutën e fudnit të takimit u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë pas një ndërhyrje të ashpër ndaj kundërshtarit./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=6uTN2jy7Q9o

- Advertisement -

MË TË FUNDIT