Zvicra fton 6 shqiptarë

Përfaqësuesja e Zvicrës ka ftuar gjashtë futbollistë shqiptar në përbaljet me Estoninë dhe SHBA.
Te Zvicra janë ftuar Valon Behrami, Blerim Xhemaili, Pajtim Kasami, Admir Mehmedi, Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka.
Ndërkohë tek U-21 e Zvicrës janë ftuar Florent Hadërgjonaj, Jetmir Krasniqi e Shani Tarashaj.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT