Zubin Potok, arrestohet i dyshuari për vjedhjen e 700 dinarëve në Manastir

Pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar i  dyshuari mashkull serb i cili dyshohet se  me datën 29 qershor ka hyrë në Manastir dhe nga aty ka vjedhur 700 dinarë.

Pas intervistimit me urdhër te prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.  

- Advertisement -

MË TË FUNDIT