Zonjat e Para Trump dhe Macron, në një mënyrë që nuk i keni parë asnjëherë

Vizita e presidentit francez, Emmanuel Macron, në Uashington ka shkaktuar jo pak zhurmë. Kjo jo vetëm për anën zyrtare dhe çështjet diplomatike të diskutuara me homologun amerikan Donald Trump

Edhe kjo vizitë nuk mund të shpëtonte nga lajmet “rozë” ku vëmendja u përqendrua te dy Zonjat e Para, 47-vjeçarja Melania Trump dhe 64-vjeçarja franceze Brigitte Macron.

Të dyjave nuk u mungoi klasi në paraqitjet e tyre publike, por mesa duket mosha bën të veten. E thotë më së miri fotoja më poshtë.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT