Zonjat dhe zonjushat e PDK-së e nisin festën për Drenasin (Video)

Kanë mbetur edhe disa ditë deri kur Drenasi do të bëhet me kryetar të ri. Mirëpo, para se të nis gara për balotazh, zonjat dhe zonjushat e Partisë Demokratike të Kosovës kanë nisur festën.

Në këtë video të siguruar nga “Indeksonline” shihet gruaja e kandidatit të PDK-së, Ramiz Lladrovci si dhe disa gra të tjera teksa kërcejnë valle me këngë të ndryshme:

Shikojeni më poshtë: