Zjarri i madh në lagjen Arbëria të Prishtinës (Video/Foto)

Zyrtarët policor dhe ata të zjarrfikësve i kanë thënë Indeksonline se në këtë zjarr nuk ka të lënduar, por vetëm dëme të mëdha materiale.

Zjarri është paraqitur në polici në orën 20.10 kanë thënë dëshmitarët në vendin e ngjarjes. Deri në këto momente kur po raportojmë zjarri nuk është shuar tërësisht, kurse vendi po mbahet i bllokuar nga forcat policore dhe zjarrfikësit.

Indeksonline ju sjellë video dhe fotografi ekskluzive nga vendi i ngjarjes.

……………………………………………………………………..

Në lagjen Arbëria në Prishtinë, afër varrezave, pas orës 20:00, ka shpërthyer një zjarr i madh, në fabrikën e letrës  Medru –Plast. (MDP).

- Advertisement -

MË TË FUNDIT