Zjarr në zonën industriale në Prishtinë

Në ora 08:40, në zonën industriale në Prishtinë, respektivisht në një depo tekstili, në tregun me shumicë,  ka shpërthyer një zjarr, transmeton “Zeri.info”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë e nevojshme policore , zjarrfikësit si dhe zyrtari për hetimin e shkaqeve të zjarrit, njofton kumtesa, transmeton “Zeri.info”.

Zjarri është lokalizuar dhe nga ky shpërthim janë shkaktuar vetëm dëme materiale, aktualisht policia në bashkëpunim me institucionet relevante, është duke punuar për ndriçimin e plotë të rastit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT