Zjarr i madh tek salla sportive „Boris Trajkovski“

Një zjarr i madh ka shpërthyer pasditen e sotme tek bregu i lumit Vardar, në afërsi të qendrës sportive „Boris Trajkovski“ në Shkup, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Sipas informatave fillestare, zjarri ka përfshirë sipërfaqe të madhe të kullosës së thatë dhe druve. Për momentin zjarri është duke u shuar por nuk janë të njohura shkaqet për të./Telegrafi/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT