Zjarr i madh në lagjen Arbëria në Prishtinë

Në lagjen Arbëria në Prishtinë, afër varrezave, rreth orës 21:00, ka shpërthyer një zjarr i madh, në fabrikën e letrës  Medru –Plast.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë një numë i madh i ekipit të zjarrfikësve dhe njësive policore, ndërsa ende nuk dihet shkaktari i shpërthimit të këtij zjarri.

Indeksonline do t’iu mbaj të informuar rreth këtij rasti./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT