Zidane: Hattriku i Ronaldos ndaj Atleticos i ka dhënë fund debatit për Topin e Artë

Për Zinedine Zidanen debati për Topin e Artë ka përfunduar, dhe atë e meriton Cristiano Ronaldo.

Trajneri francez ka deklaruar se Ronaldo me tre golat e shënuara në derbi ndaj Atletico Madridit i ka dhënë fund debatit për Topin e Artë.

“Hattriku i Cristiano Ronaldos kundër Atletico Madridit i ka dhënë fund debatit për Topin e Artë”, ka deklaruar Zidane.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT