Zidan flet për gjendjen e Ronaldos

 

Cristiano Ronaldo në ndeshjet e fundit ka pasur probleme me lëndime duke munguar në disa prej tyre.

Nesër Reali luan me Valencian në kuadër të La Ligës dhe trajneri madrilene ka konfirmuar se portugezi është i gatshëm për këtë takim.

“Cristiano do të luajë nesër. Ai është në rregull, është e rëndësishme për të që të luajë në dy ndeshjet e ardhshme të La Ligas”, ka thënë Zidan./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT