Zhbllokohet sfida Juventus-Roma (VIDEO)

Është duke u zhvilluara cerekfinalja për kupën e Italisë në mes të Juves dhe Romës.

“Zonja e Vjetër” ka kalaur në epërsi pej 1-0.

Golin e vetëm deri më tani e ka shënuar Cristiano Ronaldo në minutën e 27-të./Drenicapress.info

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT