Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Llapi – Drenica

Ndeshja e parë e kësaj jave është ajo ndërmjet Llapit dhe Drenicës, e cila ka filluar.

Dhe vetëm pas 14 minutash, Llapi ka arritur ta gjente rrugën për te goli me anë të Mentor Zhdrellës.

Llapi është kandidat serioz për titullin, ndërsa Drenica edhe këtë vit do ta synojë mbijetesën në elitën e futbollit kosovar, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se kjo ndeshje po luhet pa prani shikuesish, shkaku i dënimit që mori ekipi llapjan nga Komisioni Disiplinor./Indeksonline/

 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT