Zgjim Veliu zgjidhet portieri më i mirë në Ligën Komunale në futsall

Portieri me i mire i sezonit 2014/2015 është ish-anëtari i ekipit KF Rexhep Rexhepi dhe KF Lugut te Besës, ZGJIM VELIU. Gardiani qe e arsyeton kandidimin e tij me paraqitjet në këto dy ekipe, së fundi me Lugun e Besës që synim kishte mbetjen në superlig, në 7 gjiro sa luajti kishte 7 fitore, duke qenë pika kyçe e kësaj skuadre.

Rezultat e votimit janë si më poshtë:

1)Zgjim Veliu 155 vota
2)Fidan Misini 54 vota
3)Meriton Lladrovci 6 vota.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT