Zbulohet numri i kamerave që do të ketë Samsung Galaxy S21 Ultra

Celulari i radhës që do të prezantojë Samsung vitin e ardhshëm do të jetë Galaxy S21 Ultra dhe, sipas informacioneve të fundit, ai do të ketë 6 kamera.

Gjithashtu, mendohet se do të ofrojë xhirim në 8K, ndërkohë që rivali i tij, iPhone 12 Pro Max ofron deri në 4K.

Ende nuk ka një datë zyrtare për prezantimin e celularit të ri nga ana e Samsung dhe as çmim, por mendohet se gjithçka do të zbulohet në 14 janar 2021.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT