Është publikuar një listë me votat për ‘Topin e Artë’.

Në rrjetin social ‘Twitter’ po qarkullon një listë që thuhet të jetë ajo me votat për ‘Topin e Artë’ 2019.

Dy favoritët, Lionel Messi dhe Virgil van Dijk, janë në pozitat e para, përcjell lajmi.net.

Lionel Messi do të jetë fituesi, në rast se kjo listë është sakta, me 446 pikë të fituara, kurse pas tij do të jetë Virgil van Dijk, me 382 sosh.

Mohamed Salah do të jetë në vendin e tretë, me 179 pikë, duke lënë Cristiano Ronaldon jashtë treshes finale.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell listën. /Lajmi.net/