Zanetti, Juves: Kujdes Monacon

 

Ish-mbrojtësi i Interit, Javier Zanetti, ka paralajmëruar Juventusin që të ketë kujdes Monacon në ndeshjen e sontme në UEFA Champion League. Sipas tij, Juventusi mund ta fitoj edhe Ligën e Kampionëve.
“Juve mund të fitojë Ligën e Kampionëve, por mos ta nënvlerësoj Monakon. Të gjitha ekipet te cilat mbërritën në këtë pikë, janë të forta dhe mund të luftojnë per te arritur deri ne fund”, ka thënë Zanetti.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT