Ymeri: Nëse i kundërshton marrëveshjet, përgatitu për burgjet e Mustafës

Në tubimin e organizuar sot nga partitë opozitare në Pallatin e Rinisë, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, i është drejtuar të pranishmëve duke thënë se nëse e kundërshton Serbinë dhe Zajednicën, duhet të përgatitesh për burgjet politike të Isa Mustafës.

“Të kundërshtosh Serbinë dhe Zajednicën në Kosovë, duhet të përgatitesh për burgjet politike të Mustafës”, ka thënë ai.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT