Xhemaili shënon supergol dhe asiston në fitoren e Montrealit (Video)

Reprezentuesi zviceran ka qenë protagonist kryesor në fitoren e Montreal Impact kundër DC Unitedit me rezultat 2-0.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT