“Xhaxh, titullin e kampionit e sollëm në Drenicë! (foto)

 

Kapiteni i Feronikelit, Lapidar Lladrovci, pasi u shpall kampion me Feronikelin në Prizren, nuk harroi që me trofeun të kthehet në Drenas dhe të bëj një foto me trofeun e kampionit tek busti heroit kombëtar Fehmi Lladrovci, që është edhe xhaxhai i Lapidarit.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT