‘Xhakartës’ i ka humb marrja, zbulon me shumë se ç’duhet gjatë pushimeve luksoze në Afrikë

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Së fundi, ajo ka shkuar për pushime luksoze në Afrikë. Nga atje Arta po na sjell imazhe përvëluese duke mos hezituar t’i ekspozojë asetet e saj të bollshme.

Ajo ka publikuar një video duke ekspozuar trupin e saj, e për një moment ajo rrezikon të zbulojë me shumë se ç’duhet.

Shikoni videon dhe do të bindeni…

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT