Xhaka titullar, Arsenali shënon fitoren e parë (video)

 

Arsenali ka shënuar fitoren e parë këtë sezon me Granit Xhakën që ka zhvilluar 90 minuta të shkëlqyer.

Arsenali ka mposhtur Watfordin me rezultat 3-1.

Golat për londinezët i shënuan Santi Cazorla (9’), Alexis Sanchez (40) dhe Mesut Ozil (45’).

Golin e nderit për vendasit e shënoi Roberto Pereyra (57’).

Pas tri xhirove të zhvilluara në Premier League, Arsenali ka grumbulluar 4 pikë./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=mN8SKP_-ZNs

- Advertisement -

MË TË FUNDIT