William Walker në takim me Hashim Thaçin

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot pret në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Klan Kosova mëson se Walker tashmë ka arritur tek Kabineti i Presidentit dhe është duke pirë kafe me Thaçin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT