Watford – Manchester City, golat dhe rastet (Video)

Manchester City ka shënuar fitore të rëndësishme në udhtim te Watford.

Skuadra e Pep Guardiolës ka shënuar fitore me rezultat 3-1.

Golat dhe rastet e takimit shikoni në video e mëposhtme.