Vushtrri, policia arreston një person duke vozitur i dehur dhe e rrahte femrën

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person, pasi ai ishte duke vozitur në gjëndje të dehur dhe poashtu ka rrahur edhe viktimën femër. Kjo ngjarje ka ndodhur në Vushtrri dhe pas arrestimit i dyshuari është dërguar në paraburgim./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT