Vushtrri, arreshtohen katër persona, ofenduan policët

 

Janë arrestuar katër të dyshuarit meshkuj, pasi që të njëjtit duke mos respektuar urdhrat, kanë penguar dhe ofenduar verbalisht zyrtarët policorë  derisa ishin në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit tre të dyshuar janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT