Vushtrri, aksident trafiku në fshatin Nadakofc (Foto)

Në fshatin Nadakofc të Vushtrisë para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, një kombibus është rrotulluar ndërkohë që numri i madh i Policëve të Kosovës e kanë bllokuar rrugën.

Dëshmitarët kanë treguar se disa persona janë të lënduar dhe se janë dërguar menjëhër në Qendrën Klinike Universitare.

Ndërkohë që veturat po orientohen nëpër fshatra tjera që më pastaj të lidhen me magjistralen me Prishtinën por jo të kalojnë.

Image
Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT