Vuciq, Ramës: Do ju mposhtim pa dronë në Tiranë

Kryeministri serb, Aleksandër Vuçiq, përmes llogarisë së tij në Tëitter i ka shkruar një Tëeet kryeministrit shqiptar, Edi Ramës.

“Mos u brengos, Edi Rama, ne do ta fitojmë ndeshjen e radhës, pa dronë dhe pa ndihmën e askujt, mu në zemër të stadiumit të Tiranës. Shihemi së shpejti”, ka shkruar Vuçiq në Tëitter.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT