Vritet një i ri në Istog

Një person i ri është vrarë mbrëmë në Istog. Burimet e Indeksonline mësojnë se personi i vrarë është nga fshati Muzhevinë dhe mbanë inicialet N.A.

Nuk dihen arsyet e vrasjes, por Indkesonline shpejt pritet të mësoi detajet dhe personin e vrarë

- Advertisement -

MË TË FUNDIT