Vogëlushja nga Podujeva me tumor në tru, babai i saj: Na ndihmoni, i kemi 72 orë kohë…!

Lorela Durmishi nga fshati Shajkofc-Podujevë është diagnostifikuar me tumor në tru.

Babai i saj, Loriku ka deklaruar se 72h kanë mbetur për dërgimin e saj jashtë vendit.

“Shuma është e papërballueshme për mu dhe familjen time. Ju lutna kush ka mundësi me na ndihmu sepse rasti është shumë urgjent!! Numri kontaktues i familjarëve është: 044-522-657 / 048-376-239”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT