Vogëlushi refuzon të shkoj në shkollë me kapelë, atë e rahaton veç plisi

Një vogëlush shqiptar, po bën bujë të madhe me gjestin e tij.

Në një video, një djalosh i vogël, refuzon kapelën normale që i’a vendos nëna, derisa edhe fillon të qaj me të madhe.

Pasi që vogëlushi heq kapelën, ai vendos plisin, i cili është simbol i shqiptarëve dhe pushon me të qarat./IndeksOnline/

Ndiqeni videon për më shumë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT