Vjen oferta e madhe nga një klub i madh për Mustafin

 

Preformanca e shkëlqyer e Shkodran Mustafit ka rënë në sy të shumë klubeve të mëdha evropiane të cilat kanë shprehur interesim të madh për transferimin e mbrojtësit të Valencias.

Sipas mediave spanjolle Atletico Madridi ka bërë gati ofertën prej 35 milion euro dhe Luciano Vietto për ta bindur Valencian për ta lënë të lirë mbrojtësin nga Gostivari.

Për Mustafin interesim ka shprehur edhe Barcelona, që pas Humels është Shkodrani që mund të transferohet në Camp Nou./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT