Vjen në treg HTC Desire 626

HTC Desire është zyrtarizuar tani më. Ky model vjen më një çmim shumë të mirë, për të poseduar këtë model të ri ju duhet të paguani 190 dollarë dhe është i disponueshëm në dy ngjyra, të kaltër dhe të bardhë.
HTC Desire ka një ekran prej 5 inç, procesori Qualcomm Snapdragon 410 me katër bërthama Cortex-A53 CPU me shpejtësi 1.2 GHz dhe 1GB RAM. Hapësira e brendshme është 16GB dhe mund të zgjerohet nëpërmjet kartës microSD. Kamera e pasme është 13 megapikselë, ndërsa ajo frontale 5 megapikselë, bateria ka kapacitet prej 2000 mAh.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT