Vjen edhe maturantja nga Ferizaj e cila mahnitë me pamjen e saj…

Sezoni i mbrëmjeve të maturës po vazhdon.

E nga shumë qytete të Kosovës, bukuroshat dhe bukuroshet e shumta po mahnisin me pamjet e tyre deri në detaje, shkruan Kosovarja.

Kësaj here është edhe maturantja nga Ferizaj, Aurela Rrahmani, e cila vërtetë se lë nën hije shumë femra me bukurinë dhe përzgjedhjen e fustanit.

Për këtë flasin fotografitë e saj, të cilat vërtetë janë për çdo kompliment./Kosovarja/

Aurela Rrahmani

- Advertisement -

MË TË FUNDIT