Violetë Kukaj ndryshon komplet, nuk do ta njihni me këtë pamje prej vajze të re

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite të karrierës muzikore.

Ajo vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun, si me projektet e kaluara ashtu edhe me ato të rejat, shkruan ORAinfo.

Edhe Violeta është afër fansave të saj, përmes rrjetet sociale, ku është mjaftë aktive.

Zakonisht, atë jemi mësuar ta shohim me fustana të gjatë, gjithmonë elegante.

Sot ajo është shfaqur me një stil ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT