Videoja e Kamala Harris shndërrohet hit në internet

Kamala Harris, 56-vjeç, e cila do të betohet si zëvendëspresidente e SHBA-së më 20 janar, dhe çorapet e saj janë bërë një hit viral.

Në një video të postuar nga mbesa e Kamalës, Meeena, ajo shihet duke i dhënë karamele me shije pjeshke.

New York Post shkruan se videoja është parë mbi 10 milionë herë.

Joe Biden dhe Kamala Harris do të betohen më 20 janar, Biden për president dhe Kamala për zëvendëspresidente.

Të mërkurën, Kongresi votoi për tërheqjen e Donald Trump, për shkak të trazirave të 6 janarit, ku mbështetës të tij sulmuan Senatin.

Kjo është hera e parë në historinë amerikane që një president i saj ftohet dy herë për tërheqje.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT