Video/ Vetura hyn brenda në një lokal në Prishtinë

Një aksident ka ndodhur sot në orët e pasdites në Prishtinë.

Një veturë aksidentalisht ka dalë nga rruga tek objekti i vjetër i Komunës dhe ka hyrë brenda në një lokal.

Me këtë rast janë shkaktuar dëme materiale, por nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes për ndriçimin e këtij rasti.

Më poshtë pamjet që ka siguruar Indeksonline:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT