VIDEO/ I vetëm përballë portierit, Ronaldo shkëlqen në ‘Euro 2020’. Shikoni goooolin…

Portugalia ka fituar me rezultatin 3-0 në përballjen ndaj Hungarisë e vlefshme për Grupin F të “Euro 2020”.

Në minutën e 90+2’ ishte Cristiano Ronaldo i cili doli i vetëm përballë portierit kundërshtar. Portugezi driblon bukur dhe më pas e dërgon topin në rrjetë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT