VIDEO/ Humb jetën 18-vjeçari polak në Vlorë, si e gjetën prindërit pa jetë në fund të pishinës

Një shtetas polak ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta në pishinën e një hoteli në Vlorë.

Turisti 18-vjeçar polak ka qenë duke notuar me prindërit.

Për një moment prindërit kanë dalë të pinë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur në fund të pishinës.

Kur ka mbërritur ambulanca, i riu nuk ka shfaqur shenja jete.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT