Video/ Grushta e shkelma, incident brenda “Air Albania”

Incidenti i parë është shënuar këtë të mërkurë pak minuta para ndeshjes midis skuadrës së Romës dhe Feyenoordit brenda stadiumit “Air Albania”.

Gazeta Shqiptare ka siguruar pamje të incidentit, ku mund të dallohen qartë se dy grupe tifozësh kundërshtarë po përleshen me grushte e shkelma.

Ndërkohë, njëri nga tifozët nuk po lejophet të ngrihet, në përpjeke e sipër për të ndaluar eskalimin e mëtejshëm të sherrit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT